Crowdfunding – szansa dla WeeCase!

crowdfunding pp

03.11.2016 ruszamy z pierwszą w życiu akcją crowdfundingową!

Zaloguj się do  WeeCase Demo (jako Jakub) i sprawdź nasz program!

https://demo.weecase.pl/

Uważamy, że robimy coś „od ludzi, dla ludzi”. To właśnie społeczność powinna zweryfikować, czy to co przydaje się nam, przyda się też innym. Dostaniemy mocny sygnał, czy należy coś poprawić w naszym projekcie, czy to co robimy ma sens. Tylko crowdfunding daje nam możliwość, dorzucenia dodatkowo prezentów w sensownej formule, jako podziękowania dla wszystkich wspierających. Jeżeli zdecydujecie się wesprzeć naszą zbiórkę, będziecie mogli dostać od nas całą masę atrakcyjnych nagród (WZORY TUTAJ!)

Zaczynając od koszulek, toreb i notesów, przez artykuły dedykowane freelancerom, po prezenty bardziej „personalne”  – takie jak wykonana specjalnie dla Was strona internetowa, konsultacje z nami i porady jak usprawnić zabezpieczenia w swoim przedsiębiorstwie/firmie. Nie ukrywamy też, że jesteśmy zachwyceni prostotą mechanizmu (co nie znaczy, że prowadzenie zbiórki nie jest skomplikowane), szczerością odbiorców i społecznością zgromadzoną wokół crowdfundingu w Polsce.

Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na zaprezentowanie światu „WeeCase” po raz pierwszy na taką skalę, za pomocą zbiórki na portalu PolakPotrafi.pl!

Trzymajcie kciuki i jeżeli możecie – pomóżcie nam. Będziemy wdzięczni za każde wsparcie!

 

 

One thought on “Crowdfunding – szansa dla WeeCase!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *